Головна‎ > ‎

Новини

Міжнародний симпозіум "Теорія і практика репродукції людини"

опубліковано 19 черв. 2017 р., 03:08 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 03:38 ]

25-27.05.2017 р.
у Чернівцях проходив Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини», котрий об’єднав кращих фахівців України та світу, зокрема, активно до заходу долучились представники Австралії, Бельгії, Туреччини, США.

Виступи корифеїв репродуктології поєднувалися із наочною демонстрацією найновіших досягнень у даній галузі: формат «жива хірургія» дозволив учасникам симпозіуму в онлайн-режимі слідкувати за складними хірургічними операціями та коментувати їх. За словами учасників симпозіуму, високоякісний технічний супровід відіграв важливу роль у тому, що робота велася справді плідно та продуктивно.

Вчений зі світовим ім’ям Джон Джанг, доктор медицини, директор Центру «Нова надія» (Нью-Йорк, США) зазначив, що його приємно дивує те, на якому високому рівні репродуктивна медицина розвинена в Україні. Причому, якщо порівнювати з досягненнями хоча би за трирічний період, то вони просто вражаюче зросли. Доктор Джанг висловлює припущення, що є усі підстави говорити про блискучі перспективи даної медичної галузі в Україні.

Головною метою симпозіуму стало об’єднання українського та світового досвіду в галузі репродуктивної медицини, оскільки вона стрімко розвивається і потребує постійного вдосконалення з боку фахівців. Подібні симпозіуми традиційно проводяться в нашій країні, проте переважно у столиці або ж містах-мільйонниках, натомість цього року, завдяки зусиллям президента Української асоціації репродуктивної медицини професора Олександра Юзька, висока честь приймати симпозіум випала Чернівцям.

Організаторами симпозіуму стали ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Громадська організація «Об’єднання», Українська асоціація репродуктивної медицини, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Медичний центр лікування безпліддя.

Джерело: БукІнфо.

 
 
 
 
 Наші аспіранти серед найкращих!

опубліковано 19 трав. 2017 р., 00:41 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 трав. 2017 р., 00:44 ]

25-27 квітня 2017 р. в місті Вінниця на базі НМУ ім. М.І. Пирогова відбулась XIV міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Перший крок в науку - 2017". Аспіранти кафедри акушерства та гінекології ВДНЗ "Буковинський державний медичний університет" успішно виступили з усними доповідями та посіли призові місця: Наталія Волошинович нагороджена дипломом І ступеня та Крістіна Дяк - дипломом ІІ ступеня. Вітаємо!

 
 


Пам'яті Романа Михайловича Ніцовича

опубліковано 10 трав. 2017 р., 00:07 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

10.05.2017 р.
Колектив кафедри з глибоким сумом сповіщає про те, що 9 травня 2017 року відійшов у вічність видатний лікар, наставник багатьох поколінь акушерів-гінекологів, знаний на Буковині і в Україні фахівець, доцент Роман Михайлович Ніцович. Роман Михайлович народився 7 жовтня 1929 року. У 1954 р. закінчив Львівський медичний інститут. Упродовж 1954-1957 рр. працював головним лікарем Новочеркаської районної лікарні Акмолінської області (Казахська РСР). З 1957 р. – клінічний ординатор, з 1959 р. – асистент, з 1969 р. – доцент кафедри акушерства та гінекології Чернівецького медичного інституту, якому віддав все своє активне трудове життя. З 1992 по 1994 роки Роман Михайлович очолював нашу кафедру. Він був прекрасним педагогом і лектором, блискучим хірургом-оператором, чудовим акушером. Тисячі пацієнтів завдячують йому життям і здоров'ям. Колектив кафедри висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам'ять про Романа Михайловича Ніцовича назавжди залишиться в наших серцях.

Симпозіум УАРМ-2017

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:32 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 04:37 ]

18.04.2017 р. Увага, анонс! 25-27 травня в Чернівцях, на базі Буковинського державного медичного університету та Медичного центру лікування безпліддя, Українською асоціацією репродуктивної медицини буде проведено «Теорія та практика репродукції людини». У рамках заходу плануються урочистості, присвячені 20-річчю першої дитини на Буковині, народженої після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Детальніше про умови участі в симпозіумі, реєстрацію та співпрацю - на сайті Української асоціації репродуктивної медицини.

 
 
 
 
 

Вітаємо з Великоднем!

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:15 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

16.04.2017. Колектив кафедри акушерства та гінекології вітає відвідувачів сайту з Великоднем! Миру, злагоди, здоров'я Вам, Вашим родинам, і Україні! Христос воскрес!


Благодійна допомога для постраждалих в Авдіївці

опубліковано 5 лют. 2017 р., 10:12 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

3.02.2017 р. Кафедра акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету долучилася до збору благодійної допомоги для мешканців Авдіївки, що постраждали внаслідок загострення конфлікту з російсько-терористичними військами на сході України. За дорученням та від імені колективу кафедри, його представники Андрій Бербець, Світлана Приймак, а також студентка 3 курсу Катерина Приймак відвідали центр збору благодійної допомоги в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації на вулиці Грушевського, 1, і передали гігієнічні засоби для дітей. Нехай Україна буде мирною!
.
 
 

З Різдвом Христовим та Новим роком!

опубліковано 7 січ. 2017 р., 10:37 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

07.01.2017 р.
Колектив кафедри акушерства та гінекології БДМУ щиро вітає всіх з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім відвідувачам сайту здоров'я, миру, щастя. Нехай у Вас буде мирне небо над головою, а Україна нехай здобуде перемогу в своїй нелегкій боротьбі. Веселих свят!

Науково-практична конференція «Інноваційна лапароскопічна гінекологія»

опубліковано 21 лист. 2016 р., 02:25 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 21 лист. 2016 р., 02:26 ]

11.11.2016 р. в Чернівцях була проведена науково-практична конференція «Інноваційна лапароскопічна гінекологія», організаторами якої були Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», Центр хірургічних інновацій Національного Інституту Хірургії та Трансплантології ім. О.О.Шалімова, Колективний заклад охорони здоров’я «Медичний центр лікування безпліддя».

Місце проведення засідання: Актова зала Буковинського державного медичного університету.
Місце проведення операцій: операційна КЗОЗ «Медичний центр лікування безпліддя».

Операції проводили:
проф. О.М.Юзько, д.мед.н., проф., завідувач кафедри акушерства та гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»;
проф. І.З.Гладчук, д.мед.н., професор кафедри акушерства та гінекології №1 Одеського національного медичного університету МОЗ України.

Це перша в Чернівцях конференція з відео- та аудіотрансляцією ходу операцій з медичного закладу, який розташований на певній відстані.
Даною конференцією продемонстровано можливості іноваційної гінекологічної лапароскопічної малоінвазивної хірургії з виведенням зображення з операційної та черевної порожнини в зал засідання, проведення аудіозв’язку з хірургом та коментар ходу операції он-лайн. Під час он-лайн трансляції фахівці мали нагоду дискутувати з оперуючим гінекологом і колегами, задавати питання щодо техніки хірургічного втручання, профілактики ускладнень та багато іншого.
Медичний центр прагне залучати передовий досвід світової хірургії, інновацій та лідерства задля сприяння покращенню якості медичної допомоги населенню.

Джерело: http://ivf.ua/news.php?cid=1568


Конференцію  відкриває проректор з наукової роботи БДМУ професор О.І. ІващукПрофесор І.З. Гладчук (в центрі) приїхав поділитися своїми інноваційними напрацюваннями в лапароскопічній гінекології


Оперує професор О.М. ЮзькоУчасники конференції мали змогу спостерігати за операціями онлайн.З Днем знань!

опубліковано 1 вер. 2016 р., 03:16 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

01.09.2016 р
. Колектив кафедри вітає всіх тих, хто навчається, тих, хто навчає, і всіх причетних з початком нового навчального року та з Днем знань! Бажаємо успіхів в 2016 - 2017 навчальному році!

Незалежній Україні - 25!

опубліковано 24 серп. 2016 р., 02:53 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

24.08.2016 р.
Колектив кафедри вітає всіх з 25-ю річницею Незалежності України! Віримо в сильну, справедливу, європейську Україну, і працюємо на її майбутнє! Слава Україні! Героям слава!

1-10 of 117