Головна‎ > ‎

Новини

Відкриті лекції

опубліковано 10 вер. 2017 р., 22:33 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 вер. 2017 р., 22:35 ]

11.09.2017 р. Увага! 12 вересня 2017 року співробітники кафедри акушерства та гінекології БДМУ проведуть дві відкриті (публічні) лекції.
О 10:30 в рамках засідання товариства урологів Чернівецької області розпочнеться лекція доцента кафедри Олени Алботи на тему "Пієлонефрит у вагітних" (актова зала Чернівецької обласної клінічної лікарні).
О 12 годині професор Олександр Юзько виступить на засіданні товариства ендокринологів Чернівецької області з лекцією на тему "Гормональна гінекологічна увертюра" (адреса - вул. Буковинська, 4 лекційний зал дитячої лікарні).

Запрошуються всі бажаючі.

 
 

Привітання ректора БДМУ Тараса Бойчука з нагоди Дня знань

опубліковано 31 серп. 2017 р., 10:41 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

01.09.2017 р.

Шановні колеги та студенти, прийміть щиросердні вітання з початком навчального року і Днем знань!

Ректор БДМУДорогі першокурсники, сердечно вітаю вас зі вступом до Буковинського державного медичного університету. Від сьогодні Ви вступаєте до лав  нашої великої та дружної академічної медичної спільноти. Переконані, попереду цікаве й насичене студентське життя, і лише від Ваших прагнень залежить, яких вершин Ви досягнете.

Ми щиро раді тому, що у новий навчальний рік вступаємо із вагомими здобутками та впевнено дивимося у майбутнє. Як показала цьогорічна вступна кампанія, все більше й більше абітурієнтів обирають БДМУ. За даними інформаційної системи "Конкурс" наш університет посів 1-ше місце серед вищих медичних навчальних закладів України за загальним конкурсом поданих абітурієнтами заяв на спеціальність «Медицина».

За результатами «Консолідованого рейтингу» вищих навчальних закладів України у 2017 році ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» потрапив до п‘ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України.

Студенти БДМУ одні з найкращих за результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів у 2017 році, 12 студентів університету стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів, що дозволить брати участь у Європейських проектах та дослідженнях у сфері розвитку вищої школи та сприятиме налагодженню діалогу з організаціями-партнерами в багатьох регіонах світу.

У новому навчальному році не зупинятимемося на досягнутому, ставимо перед собою ще більше цілей задля подальшого розвитку нашого навчального закладу.

З особливими словам привітання звертаюся до першокурсників, які наразі вже студенти нашого університету. Цитуючи видатного італійського вченого Леонардо да Вінчі: «Якщо запастися терпінням і проявити старанність, насіння, посіяного знання, неодмінно дадуть хороші сходи. Гіркий корінь учіння, але плоди його солодкі». Безперечно, навчання в медичному університеті – це велика відповідальність і постійна наполеглива праця. Щиро бажаю Вам повною мірою скористатися можливостями, які дає наш навчальний заклад та здобути високоякісну освіту.

Звертаюся в цей урочистий день до викладачів університету та висловлюю їм щиру подяку за щоденну напружену працю, Ви щедро передаєте свої знання, плекаєте майбутнє медицини та медичної науки й справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і доброта залишаються зі студентами на все життя. Бажаю сили духу, невичерпної наснаги та талановитих учнів.

Особливу вдячність хочу висловити батькам першокурсників за довіру до нашого навчального закладу. Я бажаю Вам пишатися своїми дітьми та бути гордими за кожну їхню добру справу. Нехай Ваше батьківське плече і материнська ласка супроводжують і підтримують їх надалі.

Зичу Всім доброго здоров’я, злагоди та благополуччя. Нехай множаться наші здобутки в ім'я миру в Україні!

З повагою

Ректор                                                                                                  Тарас Бойчук


Джерело: https://www.bsmu.edu.ua/

З Днем Незалежності України!

опубліковано 31 серп. 2017 р., 10:30 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

24.08.2017 р.
Колектив кафедри вітає з Днем Незалежності України! Миру, добра, процвітання нашій Батьківщині та всім нам!

Міжнародний симпозіум "Теорія і практика репродукції людини"

опубліковано 19 черв. 2017 р., 03:08 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 03:38 ]

25-27.05.2017 р.
у Чернівцях проходив Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини», котрий об’єднав кращих фахівців України та світу, зокрема, активно до заходу долучились представники Австралії, Бельгії, Туреччини, США.

Виступи корифеїв репродуктології поєднувалися із наочною демонстрацією найновіших досягнень у даній галузі: формат «жива хірургія» дозволив учасникам симпозіуму в онлайн-режимі слідкувати за складними хірургічними операціями та коментувати їх. За словами учасників симпозіуму, високоякісний технічний супровід відіграв важливу роль у тому, що робота велася справді плідно та продуктивно.

Вчений зі світовим ім’ям Джон Джанг, доктор медицини, директор Центру «Нова надія» (Нью-Йорк, США) зазначив, що його приємно дивує те, на якому високому рівні репродуктивна медицина розвинена в Україні. Причому, якщо порівнювати з досягненнями хоча би за трирічний період, то вони просто вражаюче зросли. Доктор Джанг висловлює припущення, що є усі підстави говорити про блискучі перспективи даної медичної галузі в Україні.

Головною метою симпозіуму стало об’єднання українського та світового досвіду в галузі репродуктивної медицини, оскільки вона стрімко розвивається і потребує постійного вдосконалення з боку фахівців. Подібні симпозіуми традиційно проводяться в нашій країні, проте переважно у столиці або ж містах-мільйонниках, натомість цього року, завдяки зусиллям президента Української асоціації репродуктивної медицини професора Олександра Юзька, висока честь приймати симпозіум випала Чернівцям.

Організаторами симпозіуму стали ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Громадська організація «Об’єднання», Українська асоціація репродуктивної медицини, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Медичний центр лікування безпліддя.

Джерело: БукІнфо.

 
 
 
 
 Наші аспіранти серед найкращих!

опубліковано 19 трав. 2017 р., 00:41 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 трав. 2017 р., 00:44 ]

25-27 квітня 2017 р. в місті Вінниця на базі НМУ ім. М.І. Пирогова відбулась XIV міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Перший крок в науку - 2017". Аспіранти кафедри акушерства та гінекології ВДНЗ "Буковинський державний медичний університет" успішно виступили з усними доповідями та посіли призові місця: Наталія Волошинович нагороджена дипломом І ступеня та Крістіна Дяк - дипломом ІІ ступеня. Вітаємо!

 
 


Пам'яті Романа Михайловича Ніцовича

опубліковано 10 трав. 2017 р., 00:07 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

10.05.2017 р.
Колектив кафедри з глибоким сумом сповіщає про те, що 9 травня 2017 року відійшов у вічність видатний лікар, наставник багатьох поколінь акушерів-гінекологів, знаний на Буковині і в Україні фахівець, доцент Роман Михайлович Ніцович. Роман Михайлович народився 7 жовтня 1929 року. У 1954 р. закінчив Львівський медичний інститут. Упродовж 1954-1957 рр. працював головним лікарем Новочеркаської районної лікарні Акмолінської області (Казахська РСР). З 1957 р. – клінічний ординатор, з 1959 р. – асистент, з 1969 р. – доцент кафедри акушерства та гінекології Чернівецького медичного інституту, якому віддав все своє активне трудове життя. З 1992 по 1994 роки Роман Михайлович очолював нашу кафедру. Він був прекрасним педагогом і лектором, блискучим хірургом-оператором, чудовим акушером. Тисячі пацієнтів завдячують йому життям і здоров'ям. Колектив кафедри висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам'ять про Романа Михайловича Ніцовича назавжди залишиться в наших серцях.

Симпозіум УАРМ-2017

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:32 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 04:37 ]

18.04.2017 р. Увага, анонс! 25-27 травня в Чернівцях, на базі Буковинського державного медичного університету та Медичного центру лікування безпліддя, Українською асоціацією репродуктивної медицини буде проведено «Теорія та практика репродукції людини». У рамках заходу плануються урочистості, присвячені 20-річчю першої дитини на Буковині, народженої після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Детальніше про умови участі в симпозіумі, реєстрацію та співпрацю - на сайті Української асоціації репродуктивної медицини.

 
 
 
 
 

Вітаємо з Великоднем!

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 04:15 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

16.04.2017. Колектив кафедри акушерства та гінекології вітає відвідувачів сайту з Великоднем! Миру, злагоди, здоров'я Вам, Вашим родинам, і Україні! Христос воскрес!


Благодійна допомога для постраждалих в Авдіївці

опубліковано 5 лют. 2017 р., 10:12 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

3.02.2017 р. Кафедра акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету долучилася до збору благодійної допомоги для мешканців Авдіївки, що постраждали внаслідок загострення конфлікту з російсько-терористичними військами на сході України. За дорученням та від імені колективу кафедри, його представники Андрій Бербець, Світлана Приймак, а також студентка 3 курсу Катерина Приймак відвідали центр збору благодійної допомоги в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації на вулиці Грушевського, 1, і передали гігієнічні засоби для дітей. Нехай Україна буде мирною!
.
 
 

З Різдвом Христовим та Новим роком!

опубліковано 7 січ. 2017 р., 10:37 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎

07.01.2017 р.
Колектив кафедри акушерства та гінекології БДМУ щиро вітає всіх з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім відвідувачам сайту здоров'я, миру, щастя. Нехай у Вас буде мирне небо над головою, а Україна нехай здобуде перемогу в своїй нелегкій боротьбі. Веселих свят!

1-10 of 120