Анонс: онлайн-лекції

10.02.2012.
Кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти БДМУ розпочала проведення онлайн-лекцій.

Перша така лекція на тему "Сучасні аспекти репродуктивної медицини" була прочитана професором О. М. Юзько 28 листопада 2011 року.

Також онлайн-лекції були прочитані доцентами кафедри І.В. Каліновською ("Плацентарна недостатність: патогенез, клініка, діагностика") та Л.В. Ринжук ("Об'єктивізація стану внутрішньоутробного плода за допомогою УЗД").


Це стало можливим завдяки сприянню інформаційно-аналітичного сектору Буковинського державного медичного університету (зокрема, О.М. Мельничуку). Для проведення лекцій використовується технологія "Вебінар".

Увага! Наступний цикл онлайн-лекцій розпочинається з 12 березня 2012 року в рамках циклу тематичного удосконалення "Основи гістеро-та лапароскопії в гінекології".
Надсилайте свої заявки на перегляд на електронну адресу: akusherstvo1@bsmu.edu.ua. В заявці обов'язково вказати своє прізвище, ім'я та по-батькові, посаду та місце роботи, телефон та контактний e-mail. На вказану Вами адресу буде надіслано дату та час проведення онлайн-лекції, а також посилання для її перегляду  в системі "Вебінар". Без коректного посилання перегляд лекції є неможливим!

Сподіваємося на плідну співпрацю з Вами!


Comments