Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

Міжнародний симпозіум "Теорія і практика репродукції людини"

опубліковано 19 черв. 2017 р., 03:08 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 03:38 ]
25-27.05.2017 р.
у Чернівцях проходив Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини», котрий об’єднав кращих фахівців України та світу, зокрема, активно до заходу долучились представники Австралії, Бельгії, Туреччини, США.

Виступи корифеїв репродуктології поєднувалися із наочною демонстрацією найновіших досягнень у даній галузі: формат «жива хірургія» дозволив учасникам симпозіуму в онлайн-режимі слідкувати за складними хірургічними операціями та коментувати їх. За словами учасників симпозіуму, високоякісний технічний супровід відіграв важливу роль у тому, що робота велася справді плідно та продуктивно.

Вчений зі світовим ім’ям Джон Джанг, доктор медицини, директор Центру «Нова надія» (Нью-Йорк, США) зазначив, що його приємно дивує те, на якому високому рівні репродуктивна медицина розвинена в Україні. Причому, якщо порівнювати з досягненнями хоча би за трирічний період, то вони просто вражаюче зросли. Доктор Джанг висловлює припущення, що є усі підстави говорити про блискучі перспективи даної медичної галузі в Україні.

Головною метою симпозіуму стало об’єднання українського та світового досвіду в галузі репродуктивної медицини, оскільки вона стрімко розвивається і потребує постійного вдосконалення з боку фахівців. Подібні симпозіуми традиційно проводяться в нашій країні, проте переважно у столиці або ж містах-мільйонниках, натомість цього року, завдяки зусиллям президента Української асоціації репродуктивної медицини професора Олександра Юзька, висока честь приймати симпозіум випала Чернівцям.

Організаторами симпозіуму стали ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Громадська організація «Об’єднання», Українська асоціація репродуктивної медицини, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Медичний центр лікування безпліддя.

Джерело: БукІнфо.

 
 
 
 
 Comments