Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

Наші співробітники на стажуванні в Естонії

опубліковано 1 лист. 2017 р., 05:47 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 1 лист. 2017 р., 06:25 ]
01.11.2017 р.
Співробітники кафедр акушерсько-гінекологічного профілю ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та практичної охорони здоров’я, а саме Василь Ринжук, Тетяна Булик та Ірина Маринчина, у складі делегації лікарів акушерів-гінекологів України, до якої увійшли представники Києва, Івано-Франківська, Полтави, Дніпра та Харкова, нині перебувають на стажуванні в одній з провідних клінік Європи – Східно-Таллінській жіночій клініці (Естонія).

Програма стажування передбачає роботу на робочих місцях, поряд з практикуючими лікарями, нічні ургенції (чергування) у клініці, присутність на клінічних розборах та клінічних конференціях, де обговорюються складні чи нестандартні випадки, що мали місце у вагітних, роділь чи породіль, яким надавалась допомога в клініці.

Як зазначив Василь Ринжук, підходи до надання допомоги у нас в Україні загалом не відрізняються. Однак технічне забезпечення та оснащення операційних, пологових залів відрізняється суттєво. Окрім того, дуже чітко прослідковується робота середнього медичного персоналу, особливо акушерок, на яких покладається основна робота по веденню фізіологічних пологів та спостереження у післяпологовому періоді.

Успіхів вам, колеги! Чекаємо вас з новими враженнями, гарним набутим досвідом, та сподіваємось на можливість втілення його у вашій щоденній практичній діяльності!

Наші співробітники Тетяна Булик, Ірина Маринчина, Василь Ринжук на стажуванні в Естонії

Момент перед початком операції - завжди хвилюючий

Лапароскопічне втручання

Оснащення акушерської операційної