Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

Науково-практична конференція «Інноваційна лапароскопічна гінекологія»

опубліковано 21 лист. 2016 р., 02:25 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 21 лист. 2016 р., 02:26 ]

11.11.2016 р. в Чернівцях була проведена науково-практична конференція «Інноваційна лапароскопічна гінекологія», організаторами якої були Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», Центр хірургічних інновацій Національного Інституту Хірургії та Трансплантології ім. О.О.Шалімова, Колективний заклад охорони здоров’я «Медичний центр лікування безпліддя».

Місце проведення засідання: Актова зала Буковинського державного медичного університету.
Місце проведення операцій: операційна КЗОЗ «Медичний центр лікування безпліддя».

Операції проводили:
проф. О.М.Юзько, д.мед.н., проф., завідувач кафедри акушерства та гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»;
проф. І.З.Гладчук, д.мед.н., професор кафедри акушерства та гінекології №1 Одеського національного медичного університету МОЗ України.

Це перша в Чернівцях конференція з відео- та аудіотрансляцією ходу операцій з медичного закладу, який розташований на певній відстані.
Даною конференцією продемонстровано можливості іноваційної гінекологічної лапароскопічної малоінвазивної хірургії з виведенням зображення з операційної та черевної порожнини в зал засідання, проведення аудіозв’язку з хірургом та коментар ходу операції он-лайн. Під час он-лайн трансляції фахівці мали нагоду дискутувати з оперуючим гінекологом і колегами, задавати питання щодо техніки хірургічного втручання, профілактики ускладнень та багато іншого.
Медичний центр прагне залучати передовий досвід світової хірургії, інновацій та лідерства задля сприяння покращенню якості медичної допомоги населенню.

Джерело: http://ivf.ua/news.php?cid=1568


Конференцію  відкриває проректор з наукової роботи БДМУ професор О.І. ІващукПрофесор І.З. Гладчук (в центрі) приїхав поділитися своїми інноваційними напрацюваннями в лапароскопічній гінекології


Оперує професор О.М. ЮзькоУчасники конференції мали змогу спостерігати за операціями онлайн.Comments