Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

Підсумкова медична рада

опубліковано 10 лют. 2014 р., 04:06 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 11 лют. 2014 р., 13:11 ]

31.01.2014 р. в пологовому будинку №1 міста Чернівці відбулася медична рада за підсумками 2013 календарного року. З доповідями виступили в.о. головного лікаря Василь Ринжук та керівники підрозділів пологового будинку. Міське управліня охорони здоров'я представляла головний акушер-гінеколог міста, начмед пологового будинку №2 Світлана Ткачик. Від Буковинського державного медичного університету в медичній раді взяла участь завідувач кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології, професор Оксана Андрієць. Вашій увазі пропонується фотозвіт про подію.