Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

Засідання підсумкової науково-практичної конференції лікарів-інтернів

опубліковано 20 трав. 2014 р., 02:37 Бербець Андрій Миколайович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 20 трав. 2014 р., 02:46 ]

15.05.2014 р.
відбулося засідання підсумкової науково-практичної конференції лікарів-інтернів Буковинського державного медичного університету. З доповідями, присвяченими актуальним питанням акушерства та гінекології, виступили молоді лікарі-інтерни, вихованці нашої кафедри. До Вашої уваги - протокол засідання.

СЕКЦІЯ АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ, ПАТОЛОГІЧНОЇ АНАТОМІЇ


Головуючі : проф.Давиденко І.С., доц. Косілова С.Є.

Секретар: доц. Каліновська І.В.


Відкрила засідання секції д.мед.н., доц. Каліновська І.В.

Виступили:

1.Смислова Т.В., Соловей В.М. «Сучасні підходи до реабілітації жінок із запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів». В доповідді представлено лікування жінок з аднекситами методом внутрішньо тканинного електрофорезу з дімексидом та хімотрипсином.

2. Собко М.М., Аузяк О.О., Кучурян А.І. «Досвід лікування хронічного кандидозного вульвовагініту». Доповідачем наведено ефективність лікування кандидозного вульвовагініту флуконазолом та інтраконом.

3. Попюк М.Ю., Томнюк О.М., Андрущак А.І. «Вплив озонотерапії на перинатальний результат у вагітних з анемією». В роботі доведено позитивний вплив застосування озонованих розчинів у вагітних з анемією середнього та важкого ступенів.

4. Іллюк Ю.А., Данько О.В., Повшин І.В. «Вагінальні пологи після кесарського розтину». Проведено аналіз перебігу та ускладнень вагінальних пологів після кесарського розтину за даними МКПБ № 2 м. Чернівці за 2011- 2014 рр.

5. Чичул Н.С., Кондря О.О., Гавриш Я.В. «Сучасний погляд на проблему варикозного розширення вен під час вагітності». Доповідачем представлено аналіз перебігу вагітності та пологів у вагітних з варикозним розширенням вен.

6. Середа А.О. «Ехографічні парметри хоріона в ранньому ембріональному періоді у вагітних з проявами плацентарної недостатності». Представлено основні ультразвукові характеристики хоріона у вагітних з плацентарною недостатністю у першому триместрі вагітності.

7. Соловей В.І., Геїне Я.Д., Михайлюк Н.І. «Сучасні погляди на механізми колонізації сечовивідних шляхів у вагітних». Наведені дані про основні групи мікроорганізмів. Що викликають ураження сечовивідних шляхів під час вагітності.

8. Марусенко І.В., Федоряк І.В., Романовська О.С. «Проблема безплідного шлюбу у 2012 році». Проведено аналіз безпліддя в Чернівецькій області за 2012 рік.

9. Гузік О.В. «Диференційна, морфологічна діагностика пухлинних та передпухлинних захворювань шийки матки». Представлено основні діагностичні критерії передракових станів шийки матки та критерії ранньої діагностики злоякісних процесів.


Comments