Актуальні питання планування сім'ї

Цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання планування сім’ї», тривалістю 2 тижні.

Куратор циклу: лікар акушер-гінеколог, к.мед.н., доцент Дикусаров Володимир Володимирович

Заняття проводяться на базі МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» МОЗ України.

Адреса:

58000, м. Чернівці, вул. Рівненська, 8.

тел. (03722) 4-44-01

e-mail: akusherstvo1@bsmu.edu.ua

Цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання планування сім’ї» присвячений питанням організації служби планування сім’ї в Україні, показникам репродуктивного здоров’я в регіоні та Україні. Розглядається питання інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом ВІЛ/СНІД. Велика увага приділяється сучасним методам контрацепції, особливостям контрацепції у підлітків, жінок, старших за 35 років, жінок з медичними проблемами, ВІЛ, гепатит С. Висвітлюється питання невідкладної контрацепції.

З повагою,

зав. кафедри, проф. О.Юзько

Матеріали для дистанційного навчання доступні в системі MOODLE Буковинського державного медичного університету.