Діагностика та лікування безпліддя

Цикл тематичного удосконалення "Діагностика та лікування безпліддя. Допоміжні репродуктивні технології. Акушерські та перинатальні аспекти".


Цикл призначений для лікарів акушерів-гінекологів, урологів, сімейних лікарів, неонатологів, терапевтів, лікарів-лаборантів та всіх інших спеціальностей, зацікавлених питаннями репродуктивної медицини, тривалістю 0,5 місяця.

Куратор циклу: к.мед.н., доцент Юзько Тамара Анатоліївна, директор медичного центру лікування безпліддя, м. Чернівці. 


Заняття проводяться на базі колективного закладу охорони здоров'я «Медичний центр лікування безпліддя» МОЗ України, який на основі сучасних медичних технологій лікування займається питаннями подолання чоловічого та жіночого безпліддя.

 
 
 
Адреса:

58022, м. Чернівці, вул. О.Боярка, 1а

тел. (0372) 58-55-11

(066) 6- 30-40-50

(096) 40-40 40-5

e-mail: reprod.cv.@gmail.com

www.ivf.cv.uaОсновні питання, які розглядаються на циклі тематичного удосконалення:

– Причини чоловічого та жіночого безпліддя

– Діагностика чоловічого та жіночого безпліддя

– Методики лікування чоловічого та жіночого безпліддя

– Технології запліднення ін вітро (ЕКО, IVF), введення сперматозоїда в яйцеклітину (ICSI), кріопрограми (заморожування статевих клітин та ембріонів), донорство, сурогатне материнство

– Програми контрольованої індукції овуляції

– Лапаро- та гістероскопія в репродуктивній медицині

– Технології отримання сперми у чоловіків хірургічним шляхом

– Робота з УЗД апаратами, в операційній, пункційній, ембріологічній лабораторії

– Всі питання, пов’язані з репродуктивним здоров’ям жінки, акушерські аспекти репродуктивної медицини, основи репродуктивної генетики

Крім того, на нашому сайті доступний для ознайомлення підручник "Допоміжні репродуктивні технології лікування безпліддя" колективу авторів, за загальною редакцією професорів Ф.В. Дахна та О.М. Юзька.

З повагою,

зав. кафедри, проф. О.Юзько

Матеріали з циклу тематичного удосконалення "Діагностика та лікування безпліддя" доступні для ознайомлення в системі дистанційного навчання MOODLE Буковинського державного медичного університету. Для входу в систему необхідні логін та пароль.
Comments