Конференція

21.05.2020 о 10.00 відбудеться регіональна науково-практична конференція кафедри акушерства та  гінекології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» спільно з асоціацією акушерів гінекологів Чернівецької області на тему: «Інноваційний пологовий блок»  

1. «УЗД в пологовому залі»

Ринжук Л.В. – к.мед.н., доцент кафедри акушерства та гінекології

2. «КТГ в пологовому залі»

Булик Т.С. – к.мед.н., доцент кафедри акушерства та гінекології

3. «Клінічні акушерські кейси»

Ніцович І.Р. - к.мед.н., доцент кафедри акушерства та гінекології  

4. «Роль перинатального центру у впровадженні інноваційних акушерських технологій»    Юзько О.М. – д.мед.н., професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології


Регіональна науково – практична конференція відбудеться у режимі онлайн за посиланням: https://meet.google.com/twe-ijoh-jyu 


У доповіді на тему "УЗД в пологовому залі", яку представить к. мед. н., доц. кафедри акушерства та гінекології Ринжук Л. В., буде освітлений досвід передових світових клінік щодо використання УЗД в пологах, наведені орієнтовні протоколи обстеження в І, ІІ та ІІІ періодах пологів, а також розглянуті дискусійні питання можливості їх впровадження у рододопоміжних закладах області.

У доповіді на тему "КТГ в пологовому залі", яку представить к. мед. н., доц. кафедри акушерства та гінекології Булик Т. С. буде освітлений досвід передових світових клінік щодо використання КТГ в пологах, наведені орієнтовні протоколи обстеження в І, ІІ та ІІІ періодах  пологів, а також розглянуті дискусійні питання можливості їх впровадження у рододопоміжних закладах області.

У доповіді на тему "Клінічні акушерські кейси", яку представить к. мед. н., доц. кафедри акушерства та гінекології Ніцович І. Р. буде освітлений досвід передових світових клінік, наведено клінічні акушерські кейси , а також розглянуті дискусійні питання рододопоміжних закладів області.

У доповіді на тему "Роль перинатального центру у впровадженні інноваційних акушерських технологій", яку представить завідувач кафедри акушерства та гінекології, д. мед. н., професор Юзько О. М., будуть розглянуті завдання, структурно-функціональні відмінності пологового будинку та перинатального центру, принципи регіоналізації перинатальної допомоги, функції та можливості рівнів перинатальної допомоги. А також необхідність безперервного навчання медичного персоналу в перинатології.

Comments